Правоохоронці зранку проводять обшуки в «Укрбургазі»

Правоохоронці зранку проводять обшуки в «Укрбургазі»
Силовики вимагають від компанії надання низки документів і комерційної інформації про партнерство Об этом сообщает НОВОСТИ МОСКВЫ со ссылкой на СМИ.


Представники правоохоронних органів з ранку вівторка проводять обшуки в буровому управлінні «Укрбургаз», філії АТ «Укргазвидобування» (УГВ).


Згідно з повідомленням УГВ, працівники Національної поліції і Служби безпеки в Харківській області згідно з рішенням суду мають вилучити документи щодо господарських відносин з одним із контрагентів. Водночас силовики вимагають від компанії надання низки документів і комерційної інформації про партнерство ще з більш десятьма іншими підрядними організаціями, про які в постанові не йдеться.


«Представники товариства повідомляють про готовність до співпраці з правоохоронними органами в рамках чинного законодавства і добровільно надали представникам правоохоронних органів усі документи про співпрацю УГВ з контрагентом, що фігурує у відповідній постанові», — наголошується в повідомленні.


Як повідомлялося, «Укргазвидобування» в 2018 році збільшило обсяги буріння на 26,2% (на 65 тис. м) порівняно з 2017 роком — до 313 тис. м, у 2019 р. — планує наростити до 524 тис. м.


«Укргазвидобування», 100% акцій якого належить НАК «Нафтогаз України», є найбільшою газодобувної компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.


Компанія також експлуатує Шебелинський ГПЗ, Яблунівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату «Базилівщина» і 19 АЗС у Харківській області, що реалізують нафтопродукти і скраплений газ власного виробництва.


Читайте також:

Альтернативна енергетика. Від чого «позеленів» міністр Насалик?


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/pravoohoronci-zranku-provodyat-obshuki-v-ukrburgazi-586680.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя