"Руда бестія": Популярна українська актриса кардинально змінила імідж (фото)

За останній час вона була і блондинкою і шатенкою, з прямим каре і з завзятими кучерями.

Об этом сообщает tushenka.in.ua со ссылкой на СМИ.

Актриса гумористичного проекту «Дизель Шоу» Вікторія Булітко, яка знімається в новому комедійному серіалі «Вижити за всяку ціну», здивувала змінами в зовнішності, передають Патріоти України.

Останнім часом вона експериментувала з образами: відрощувала волосся, постала в фотосесії, перетворившись в спекотну італійку.За останній час вона була і блондинкою і шатенкою, з прямим каре і з завзятими кучерями. І ось актриса порадувала новим образом — повернулася в свій «козирний» колір, перетворившись в руду бестію.

«Продюсери "Дизель Студії" і мій перукар давно говорили, що рудий — мій колір. Зараз мені захотілося додати в життя яскравих фарб, і я подумала: "А чому б і ні?" У мене має бути яскрава, насичена проектами, осінь, буду відповідати», — пояснила Віка. Актриса також змінила форму зачіски — тепер вона носить модне рване каре. «Мені ніколи не вдавалося відростити довге волосся. Бажання що-небудь змінити в зачісці завжди закінчувалося стрижкою або фарбуванням. І все йшло знову по колу», — каже Віка.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ruda-bestiia-populiarna-ukrainska-aktrysa-kardynalno-zminyla-imidzh-foto-286572.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя